Ako odoslať fotografie

1.) Fotografie z digitálneho fotoaparátu, alebo mobilu si uložte do počítača a z neho potom odošlite na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

2.) Papierové fotografie zoskenujte a uložte do svojho počítača. Skenovanie preveďte minimálne v rozlíšení 300 dpi. Potom tieto obrázky z počítača odošlite na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

3.) Po obdržaní snímok Vašich fotografií bude vykonaná ich kontrola a stanovená odhadovaná cena za úpravy. Vy sa potom rozhodnete či túto ponuku príjmete, alebo nie. Ak áno, odošlete spätne email s Vašimi údajmi ( Meno, Priezvisko, Adresa - pre vystavenie faktúry k úhrade za úpravy fotografií ) a následne budú prevedené úpravy Vašich fotografií.

4.) Po dokončení úprav Vám budú fotografie (s ochranným vodoznakom) poskytnuté na kontrolu.

5.) Ak budete s úpravami fotografií spokojný, odošlete spätne email s požiadavkou o vystavenie faktúry za dané úpravy.

6.) Po uhradení faktúry a pripísaní stanovenej finančnej čiastky na účet pre Foto úpravy, Vám budú na Vašu emailovú adresu odoslané upravené fotografie už bez ochranného vodoznaku.